• Apie mus  UAB "VENDOLITA" buvo įkurta 2005m. Nuo 2006m. įmonė yra prekinio ženklo "PUIKI KAVA" savininkė. 2014m. UAB "VENDOLITA" įmonės pavadinimą pervadina į UAB "PUIKI KAVA". Įmonė šiuo metu turi šias pagrindines prekybinio pobūdžio pakraipas:

  • Vending Business - tai karštų gėrimų ir maisto produktų pardavimo automatai skirti naudojimui viešose vietose (universitetuose, kolegijose, mokyklose, privačiose kompanijose, ligoninėse, servisuose ir tt.)
  • Prekyba itališkais kokybe garsėjančiais SAECO ir GAGGIA kompanijos ofisiniais kavos aparatais skirtais tiek ofisams tiek privačiam naudojimui.
  • Kokybiškos kavos tiekimas biurams.
  • Kokybiškos kavos išsinešti (COFFEE TO GO) paslauga.

  Spartus UAB "PUIKI KAVA" augimas, bei klientų pasitikėjimas mūsų kompetencija, suteikia įmonei jėgų ir toliau siekti užsibrėžtų tikslų.

  UAB "PUIKI KAVA" darbuotojų profesionalumas ir patirtis užtikrina nepriekaištingą ir operatyvų darbą mūsų esamiems ir būsimiems klientams.

   

  Pagarbiai,

  Įmonės direktorius GEDIMINAS VNARAUSKAS  Naujienos:


  list2012 09 mėn. www.bznstart.lt "ATSIDAVIMAS, PASTOVUMAS BEI DRĄSA. TRYS SĖKMINGO NUOSAVO VERSLO KOMPONENTAI"


  list2012 10 mėn. www.veidas.lt "DVYNIAI VERSLE – DVIGUBA JĖGA, DVIGUBA SĖKMĖ"


  list2013 04 mėn. UAB “Vendolita” įgauna išskirtines teises prekiauti Italų gamintojo “SpecialCoffee s.r.I.” produkcija Lietuvos teritorijoje.


  list2013 07 mėn. UAB “Creditinfo Lietuva” įmonę UAB “Vendolita” pripažino kaip turinčią aukštą mokumo reitingą bei padedančią kurti geresnę Lietuvos ekonominę ateitį. Tokį reitingą turi 6% Lietuvoje veikiančių įmonių.


          list     2014 01 mėn. UAB “Vendolita” 2013metų pardavimai lyginant su 2012metais išaugo 54%.


  2014 07 mėn. Suvienodinant prekinio ženklo ir įmonės pavadinimą, pakeistas įmonės pavadinimas iš UAB "Vendolita" į UAB "PUIKI KAVA".